Europejskie Centrum Leczenia

Chorób Cywilizacyjnych

502 656 806

(22) 258 04 00

Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych

Nasi specjaliści

Dr n. med. Maciej Ambroziak - specjalista chirurg ortopeda - traumatolog.

Specjalizuje się w technikach artroskopowych stosowanych w chirurgii kolana.
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorat z wyróżnieniem i specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu uzyskał w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
W 2006 roku  uhonorowany  stypendium  Amerykańskiej Fundacji Kościuszkowskiej² odbył  szkolenie w zakresie chirurgii artroskopowej w Insall Scott Kelly Institute oraz w Hospital for Special Surgery w Nowym Yorku.
Odpowiedzialny za organizowanie i prowadzenie kursów w charakterze instruktora w zakresie chirurgii artroskopowej i artroskopowych rekonstrukcji więzadłowych .

Maciej Ambroziak - ZnanyLekarz.pl

 

Dr n. med. Piotr Strzelczyk- specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zdobywał pracując jako konsultant na oddziale Chirurgii ręki Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. Zajmuje się kompleksowym leczeniem schorzeń reki. Wykonuje USG ortopedyczne.


 

Dr n. med. Michał Kabacyj - ortopeda

Absolwent Akademii Medycznej w Kijowie. Specjalista z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Ukraińskim Naukowo-Badawczym Instytucie Traumatologii i Ortopedii. Posiada stopień doktora nauk medycznych, po studiach doktoranckich w Klinice Ortopedii Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1995r. zajmuje się leczeniem chorób wrodzonych i nabytych układu lokomocji u dzieci i nastolatków. Od roku 2000 zajmuje się chirurgicznym leczeniem chorób stóp u dorosłych i dzieci. Starszy asystent Katedry i Kliniki Ortopedii WUM Oddziału Dziecięcego. Specjalizuje się w leczeniu chorób wrodzonych takich jak:  choroby stawów biodrowych u dzieci z konsekwencjami u dorosłych, choroby stóp u dzieci,  zniekształcenia klatki piersiowej (klatka lejkowata, klatka kurza), zniekształcenia kończyn u dzieci i nastolatków, nawykowe zwichnięcia rzepki u dzieci i nastolatków, pourazowe zniekształcenia kończyn u dzieci i dorosłych, diagnostyką i leczeniem chorób stóp u dzieci i dorosłych (niestabilność stopy, paluch koślawy, palce młotkowate (szponiaste) oraz USG stawów biodrowych sp. Grafa u noworodków wraz z konsultacją specjalistyczną.

Dr Sławomir Struzik - ortopeda

Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Zajmuje się kompleksowo leczeniem schorzeń stawu ramiennego.

 

 

Dr Paweł Łęgosz- ortopeda

Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Zajmuje się kompleksowo leczeniem sportowców.

Terapia biologiczna, konsultacje z zakresu medycyny sportowej (zobacz więcej)

 

 Dr Maciej Janowski - specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Absolwent I Wydziału Lekarskiego WUM. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu patologii stawu kolanowego. Doświadczenie kliniczne zdobywał w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus pod nadzorem kierownika Oddziału Chirurgii Stawu Kolanowego Prof. Wojciecha Marii Kusia.Wykonuje kompleksowe zabiegi w zakresie chirurgii artroskopowej stawu kolanowego- (zabiegi naprawcze w obrębie łąkotek i chrząstki stawowej, zabiegi rekonstrukcyjne więzadeł stawu kolanowego). Wieloletni współpracownik dr Macieja Ambroziaka

Maciej Janowski - ZnanyLekarz.pl

 

Dr Grzegorz Fijewski - ortopeda

specjalista w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń metabolicznych tkanki kostnej.Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.Swoje doświadczenie zdobywał pracując w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus.

Dr Wojciech Żakiewicz- specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Starszy asystent w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Zajmuje się problemami z zakresu chorób narządu ruchu - udziela konsultacji, zajmuje się kompleksowo leczeniem zachowawczym oraz operacyjnym schorzeń narządu ruchu.
Od 3 lat specjalizuję się w chorobach i leczeniu stawu kolanowego. Wykonuje łącznie ok. 250 zabiegów artroskopowych rocznie w tym artroskopowych rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego. Prowadzi wykłady dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w tym wydziału lekarskiego, English Division oraz ratownictwa medycznego
Od ok 2 lat zajmuję się terapią biologiczną zmian o charakterze entezopatii, tendinopatii oraz zmian zwyrodnieniowych stawów.

Wojciech Żakiewicz - ZnanyLekarz.pl

 

Dr n. med. Jacek Kurnicki

specjalista chirurg naczyniowy (zobacz więcej)

Jacek Kurnicki - ZnanyLekarz.pl

 

 

Dr n. med. Maciej Stryga

Jestem chirurgiem specjalizującym się w chirurgii naczyniowej. Problematyka chorób tętnic i żył towarzyszy mi od początku mojej kariery zawodowej odkąd w 2003 roku, jako lekarz rezydent, podjąłem pracę w I Klinice Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej II Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W następnych latach zdobywałem doświadczenie pod opieką wybitnych chirurgów naczyniowych : Profesora Wojciecha Noszczyka, Profesora Piotra Ciostka oraz Profesora Piotra Szopińskiego. Aktualnie pracuję w Klinice Chirurgii Naczyniowej Instytutu Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie gdzie zajmuję się leczeniem chorób naczyń krwionośnych, ze szczególnym uwzględnieniem metod małoinwazyjnych takich jak angioplastyka, implantacja stentów oraz stent-graftów.

 

dr Maciej Bazała specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zdobywał pracując jako konsultant na oddziale Chirurgii ręki Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus. Zajmuje się kompleksowym leczeniem schorzeń reki.

 
mgr fizjoterapii Anna Kalinowska (Haberek) (zobacz więcej)
absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie wydziału Rehabilitacji
 
mgr fizjoterapii Ewa Konieczna (zobacz więcej)
absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wydziału fizjoterapii

 

mgr fizjoterapii Anna Czyżewska (zobacz więcej)
absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wydziału fizjoterapii

 

 

Jesteś tutaj: Home Nasi specjaliści