Europejskie Centrum Leczenia

Chorób Cywilizacyjnych

502 656 806

(22) 258 04 00

zapisy pn-pt: 12:00-20:00

Europejskie Centrum Leczenia Chorób Cywilizacyjnych

Nasi specjaliści

Dr n. med. Maciej Ambroziak - specjalista chirurg ortopeda - traumatolog.

Specjalizuje się w technikach artroskopowych stosowanych w chirurgii kolana.
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorat z wyróżnieniem i specjalizację w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu uzyskał w Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
W 2006 roku  uhonorowany  stypendium  Amerykańskiej Fundacji Kościuszkowskiej² odbył  szkolenie w zakresie chirurgii artroskopowej w Insall Scott Kelly Institute oraz w Hospital for Special Surgery w Nowym Yorku.
Odpowiedzialny za organizowanie i prowadzenie kursów w charakterze instruktora w zakresie chirurgii artroskopowej i artroskopowych rekonstrukcji więzadłowych .

Maciej Ambroziak - ZnanyLekarz.pl

 

Dr n. med. Michał Kabacyj - ortopeda dzieci oraz dorośli

Absolwent Akademii Medycznej w Kijowie. Specjalista z ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Ukraińskim Naukowo-Badawczym Instytucie Traumatologii i Ortopedii. Posiada stopień doktora nauk medycznych, po studiach doktoranckich w Klinice Ortopedii Akademii Medycznej w Warszawie. Od 1995r. zajmuje się leczeniem chorób wrodzonych i nabytych układu lokomocji u dzieci i nastolatków. Od roku 2000 zajmuje się chirurgicznym leczeniem chorób stóp u dorosłych i dzieci. Starszy asystent Katedry i Kliniki Ortopedii WUM Oddziału Dziecięcego. Specjalizuje się w leczeniu chorób wrodzonych takich jak:  choroby stawów biodrowych u dzieci z konsekwencjami u dorosłych, choroby stóp u dzieci,  zniekształcenia klatki piersiowej (klatka lejkowata, klatka kurza), zniekształcenia kończyn u dzieci i nastolatków, nawykowe zwichnięcia rzepki u dzieci i nastolatków, pourazowe zniekształcenia kończyn u dzieci i dorosłych, diagnostyką i leczeniem chorób stóp u dzieci i dorosłych (niestabilność stopy, paluch koślawy, palce młotkowate (szponiaste) oraz USG stawów biodrowych sp. Grafa u noworodków wraz z konsultacją specjalistyczną.

Dr Sławomir Struzik - ortopeda

Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Zajmuje się kompleksowo leczeniem schorzeń stawu ramiennego/barkowego.

 
mgr fizjoterapii Anna Kalinowska  (zobacz więcej)
absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie wydziału Rehabilitacji
 

 

Jesteś tutaj: Home Nasi specjaliści